8 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Vig. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
På Mogens Heeringsvej 49 i Vig Lyng finder vi et charmerende fritidshus til salg. Med en pris på 3.750.000 kr., tilbyder huset 57 kvadratmeter med 3 rummelige værelser. Ejendommen skiller sig ud med dens imponerende grundareal på 2.425 m².
I Hønsinge kan man finde en anden attraktiv boligmulighed på Roarsgård 28. Dette fritidshus er prissat til 3.295.000 kr. og har et bebyggelsesareal på 123 m². Boligen, velegnet til familier, indeholder 4 værelser og ligger på en grund på 1.241 m².
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.