Agerleddet 8 og 3 andre boliger er kommet til salg denne uge i Vig - se boligerne her.

dato

4 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Vig. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Vig er der nyligt blevet udbudt to fritidshuse, som begge tilbyder komfortable rammer for en afslappende fritid. På Agerleddet 8 i Hønsinge ligger det ene af disse fritidshuse. Med sine 112 kvadratmeter og 4 værelser, sikrer det en rummelig oplevelse.

Fritidshuset på Agerleddet 8 har en betydelig grund på 1.448 kvadratmeter og en udbudspris på 5.495.000 DKK. Det tilbyder en ideel beliggenhed for dem, der ønsker ro og natur i nærområdet, mens de nyder rummeligheden i hjemmet.

Den anden ejendom ligger på Vibevej 53 i Ellinge Lyng. Dette fritidshus har et areal på 88 kvadratmeter, også fordelt på 4 rum, og en anelse større grund på 1.440 kvadratmeter. Dette gør det ideelt til afslapning og udendørsliv.

Med en pris på 3.495.000 DKK repræsenterer huset på Vibevej 53 en mere prisvenlig mulighed uden at give afkald på charme og plads. Begge ejendomme tilbyder et behageligt pusterum og mulighed for afslapning i Vig-området.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga
Mest læste artikler