4 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Vig. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Vig er to nye fritidshuse kommet på markedet. Hybenvej 5 i Ellinge Lyng er et spændende valg med et areal på 89 kvadratmeter fordelt på 5 rum. Ejendommen præsenteres med en salgspris på 5.995.000 kr. og tilbyder grundplads omringet af natur på 1101 kvadratmeter.
Tabustien 13 i Hønsinge står også som en attraktiv mulighed. Med 108 kvadratmeter bolig fordelt over 5 rum, tilbyder dette fritidshus lidt mere plads. Grundarealet på 1182 kvadratmeter giver godt med udendørs plads. Udbudsprisen ligger på 3.995.000 kr.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.