Mogens Heeringsvej 49 og 2 andre boliger er kommet til salg denne uge i Vig - se boligerne her.

dato

3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Vig. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Vig Lyng er fritidshuset på Mogens Heeringsvej 49 nu på markedet. Denne ejendom udstråler sommerhuscharme med sine 57 kvadratmeter fordelt på 4 rum. Huset ligger på en generøs grund på 1200 kvadratmeter, hvilket giver plads til diverse udendørsaktiviteter.

Ikke langt derfra, kan man overveje en større boligmulighed på Bakkekammen 1. Denne villa tilbyder hele 146 kvadratmeter med 5 rum og er beliggende på en grund på 1222 kvadratmeter. Villaen står til en konkurrencedygtig pris, der gør den til en attraktiv mulighed på boligmarkedet i Vig.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga